Oprava ŠPZ

všetko to, čo sa inam nehodí

Oprava ŠPZ

Poslaťod robin182 » 12 Máj 2012 22:10

Čaute Mercedesáci. Tý čo viete, že som mal menšiu kolíziu aj pre tých čo neviete. Dosť som dal zabrať ŠPZ-ke. Nemám to ale odfotené ako to vyzeralo tesne po ,,menšom" zoznámení sa so zvodidlami ktoré mi z ničoho nič skočili pred auto :D
Po vyčistení a vyrovnaní aspoň ako takom tam bol náznak, že ŠPZ má aké také náznaky pôvodného čísla. Potom som sa s ňou pohral viacej, kladívko, šrobovák a iné náradie a na koniec prišiel na rad šteteček a ešte tenšia záležitosť - kus drótu. Okrem žltých hviezdičiek som musel použiť všetky farby čiže: čiarna, biela, modrá a červená.
Samozrejme, že reflexné miesta už nie sú reflexné no veď posúdte sami.
Pred
DSC01072.JPG

Po
DSC01101.JPG

Škúška reflexnosti :lol:
DSC01102.JPG

Aj som zisťoval niečo o tom predtým než som sa do toho pustil a nebol som ochotný dať si nové čísla kvôli tomu za 66 Éčiek + vybavovačky, poisťovňa atď..., keby som chcel tak za ,,smiešnych" 132 + kolok za úkon 4,5 (jeden duplikát stoji 66, ale musíš vždy vymeniť obidve tabule aj keď si stratil len jednu a obidve budú označené arabským číslom v pravom hornom rohu, aby sa to dalo rozlíšiť).
Na internete som nič nenašiel ale možno za 30 by niekto vedel urobiť falzifikát čo by som teda radšej dal a zostalo by mi pôvodné čislo, techničák a tak dál
Sorry admin, ale toto je najkrajší zvuk aký som kedy počul :-)
http://www.youtube.com/watch?v=WOtT_QcQ7rA
Obrázok užívateľa
robin182
 
Príspevky: 187
Obrázky: 0
Registrovaný: 22 Aug 2011 07:39
Bydlisko: Stupava
Môj starý Mercedes: W201 190E A4 '85, W124 E220T A4 '93

Re: Oprava ŠPZ

Poslaťod BLUE SHADOWY » 10 Jún 2012 18:47

PC270038.JPG
No aj ja z kamaratom som opravoval SPZ a ziadne probleny s VB neboly :lol: Uz ich pouziva asi tak 7 rokov.... snad to je vidiet ktora bola malovana na novo :roll: uz nieje reflexna .....ale......potesi.....vcera som to fotil, lebo ide dat to auto na zrusenie..... :!:
Prílohy
PC270040.JPG
PC270039.JPG
Obrázok užívateľa
BLUE SHADOWY
 
Príspevky: 237
Obrázky: 107
Registrovaný: 27 Máj 2012 22:09
Bydlisko: Hlohovec
Môj starý Mercedes: W123 300TD

Re: Oprava ŠPZ

Poslaťod robin182 » 10 Jún 2012 21:47

super Janči, ty si taký výtvarník? Keď budem chcieť nakresliť svoje auto na obraz môžem sa ozvať? Kokšo, šak to ja parádne urobené, čo ju zodrali kefy na umyvárke? :lol: budú asi pozerať keď im tam odovzdá takú oreginálnu ŠPZ
Lebo ja mám takú otázku na kolegovcov z fóra, mám vlastne prednú zničenú a asi by som ju aj nechal vpredu, síce auto sa fotí napríklad na našich zrazoch spredu ale to sa aj tak maže ale obávam sa, že keby som ju dal dozadu a nebodaj si to všimnú naši anjeli s nápisom ,,pomáhať a chrániť" mohli by ma za to možno zdrbkať. Zase kolega mi radil, že kamarát z VB ako si napísal ty mu povedal, že tú horšiu nech dá dozadu. Tak neviem. Čo Vy na to?
Sorry admin, ale toto je najkrajší zvuk aký som kedy počul :-)
http://www.youtube.com/watch?v=WOtT_QcQ7rA
Obrázok užívateľa
robin182
 
Príspevky: 187
Obrázky: 0
Registrovaný: 22 Aug 2011 07:39
Bydlisko: Stupava
Môj starý Mercedes: W201 190E A4 '85, W124 E220T A4 '93

Re: Oprava ŠPZ

Poslaťod BLUE SHADOWY » 11 Jún 2012 18:21

Kamarat ju mal 7 rokov v predu a nic sa nestalo :D ziadna pripomienka zo strany sudruhou od VB.
Nemenovane auto bolo z predu burane a spzka bola dokrcena ako spinava handra, ved je aj lepena zozadu. Bohuzial ja som ju len vyklepaval (predtym som ju hladal v poli) . Davali sme ju malovat jednej firme co kresli a navrhuje rodove erby. ( kamarat tam mal znameho ). Mozno zavazilo jeho priezvisko (Mecar) ,ale to neviem lebo Mecar sa v Skode 105L asi nevoziii........tak to si ho asi nemohli zamenit.... :lol:
Obrázok užívateľa
BLUE SHADOWY
 
Príspevky: 237
Obrázky: 107
Registrovaný: 27 Máj 2012 22:09
Bydlisko: Hlohovec
Môj starý Mercedes: W123 300TD

Re: Oprava ŠPZ

Poslaťod robin182 » 28 Nov 2012 22:32

ale je to čitateľné :!: Dnes som bol na Orave - viem, že tam majú počasie hocijaké ale išiel som za jedným autom a ten mal komplet zadok aj s ŠPZ nečitateľnú. Totálne znečistené ako v zime keď je auto zafŕkané. Tak tomu by skôr mohli zobrať papiere :-) V poriadku akceptujem názor
Sorry admin, ale toto je najkrajší zvuk aký som kedy počul :-)
http://www.youtube.com/watch?v=WOtT_QcQ7rA
Obrázok užívateľa
robin182
 
Príspevky: 187
Obrázky: 0
Registrovaný: 22 Aug 2011 07:39
Bydlisko: Stupava
Môj starý Mercedes: W201 190E A4 '85, W124 E220T A4 '93


Späť na Voľná zóna

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron